قابلیت‌های جدید واتس‌اپ منتشر شدند؛ امکان انتقال فایل‌های حجیم و تشکیل گروه‌های بزرگ

قابلیت‌های جدید واتس‌اپ منتشر شدند؛ امکان انتقال فایل‌های بزرگ و تشکیل گروه‌های بزرگ

شبکه اجتماعی واتس‌اپ که از مدت‌ها قبل بر روی برخی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های کاربردی و مفید در حال کار بود، در آپدیت جدید آن‌ها را منتشر و به‌نوعی از آن‌ها رونمایی کرد. انتقال فایل‌های بزرگ با حداکثر حجم ۲ گیگابایت، امکان واکنش به پیام‌ها با ایموجی و اضافه کردن کاربران بیشتر به گروه‌ها از جمله قابلیت‌های جدید واتس‌اپ است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از بلاگ واتس‌اپ، سخنگوی متا در توضیح قابلیت‌های جدید واتس‌اپ اظهار داشت امکان ارسال فایل‌های حجیم (تا حجم ۲ گیگابایت) در آپدیت جدید در دسترس کاربران قرار گرفته است و طی یک هفته آینده نیز امکان واکنش به پیام‌ها با ایموجی نیز به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد.

وی همچنین تاکید داشت که امکان اضافه کردن کاربران بیشتر در گروه‌ها نیز به‌زودی در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.

واتس‌اپ با بیان اینکه قابلیت واکنش از طریق ایموجی‌ها به این شبکه اجتماعی اضافه شده است، اظهار داشت که در آینده‌ای نزدیک طیف وسیع‌تری از ایموجی‌ها را به این بخش اضافه خواهد کرد.

علاوه بر قابلیت واکنش به پیام‌ها از طریق واتس‌اپ، کاربران در آپدیت جدید این شبکه اجتماعی می‌توانند فایل‌های حجیم و تا ۲ گیگابایت را برای مخاطبین خود ارسال کنند.

شایان‌ذکر، کاربران پیش‌تر فقط فایل‌های که حجم آن‌ها نهایتاً به ۱۰۰ مگابایت می‌رسد را می‌توانستند به سایر مخاطبین ارسال کنند.

در نهایت، کاربران در آپدیت جدید واتس‌اپ می‌توانند حداکثر ۵۱۲ کاربر را به گروه‌ها اضافه کنند.

→ خواندن مطلب قبلی

ایلان ماسک: درآمد توییتر را ۵ برابر می‌کنم

خواندن مطلب بعدی ←

نتایج یک تحقیق جدید: احتمال ابتلا به کووید-۱۹ از طریق هوا ۱۰۰۰ برابر بیشتر از سطوح است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *