فرمان‌های اجرایی بایدن، قیمت بیت‌کوین را به ۴۲ هزار دلار رساند

فرمان‌های اجرایی بایدن، قیمت بیت‌کوین را به 42 هزار دلار رساند

بیت‌کوین پس از چند روز افت قیمت، امروز جهشی چند هزاردلاری داشت و ارزش آن به بیش از ۴۲ هزار دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از کوین دسک، وزیر خزانه‌داری آمریکا به‌اشتباه بیانیه‌ای از فرمان‌های جو بایدن در خصوص فرمان‌های اجرایی رمزارزها منتشر کرد که باعث صعودی شدن بازار ارزهای دیجیتال شد. البته ساعاتی پس از انتشار، این بیانیه از وب‌سایت دولتی آمریکا حذف شد.

قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال بیش از این رشد، ۳۸ هزار دلار بود که با افزایش ۸ درصدی به ۴۲هزار دلار افزایش یافت. به غیر از بیت‌کوین، اتریوم و مونرو هم به ترتیب رشدی ۷ و ۲۶ درصدی را تجربه کردند.

بر اساس بیانیه فاش شده از سوی وزیر خزانه‌داری آمریکا، بایدن در فرمان اجرایی خود با قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال در صدد است تا شهروندان آمریکایی، کاربران و کسب‌وکارهای فعال در این حوزه نفع کافی را ببرند.

وزیر خزانه‌داری آمریکا با بیان اینکه جو بایدن از نوآوری‌هایی مسئولیت‌پذیر حمایت خواهد کرد، اظهار داشت که اقدام مذکور سیاست دستگاه‌های مختلف در رابطه با حوزه رمزارزها را یکپارچه‌تر می‌کند.

طبق گفته‌های وزیر، بایدن وزارت خزانه‌داری موظف کرده است که با همکاری سازمان‌های دولتی، گزارش دقیقی از آینده پول و سیستم‌های پرداختی ارائه کند.

شایان ذکر، بسیاری از تحلیگران بر این باور بودند که در طی حمله روسیه به اوکراین، قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال همچنان سیر نزولی خواهد داشت و به ۳۶ هزار می‌رسد.

با همه این تفاسیر، باید دید فرمان اجرایی بایدن در خصوص رمزارزها چه زمانی به‌صورت رسمی منتشر می‌شود و تأثیرات آن بر بازار ارزهای دیجیتال چگونه خواهد بود.

→ خواندن مطلب قبلی

۱۲ خدمت توانمندسازی برای رونق کسب‌وکار شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه شد

خواندن مطلب بعدی ←

بزرگترین نیروگاه انرژی‌های پاک جهان در چین ساخته می‌شود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *