شورولت مدل ۱۹۵۷ برقی شد

شورلت مدل 1957 برقی شد

خودروی شورولت پروژه ایکس مدل ۱۹۵۷ اکنون یک خودروی برقی است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، یکی از مشهورترین خودروهایی که شورولت تا به حال ساخته است، به یک خودروی برقی تبدیل شد.

این شرکت با Cagnazzi Racing و ناشر Hot Rod MotorTrend همکاری کرد تا خودروی شورلت پروژه ایکس مدل ۱۹۵۷ را برقی کند.

مجله منحله Popular Hot Rodding موتورترند، خودروی پروژه ایکس را به قیمت ۲۵۰ دلار در سال ۱۹۶۵ خرید. در طول دهه ها، از آن برای آزمایش طیف وسیعی از فناوری های قدرت استفاده شده است.

این خودرو اکنون دارای یک پیشرانه برقی ۴۰۰ ولتی با قدرت تخمینی ۳۴۰ اسب بخار و گشتاور ۳۳۰ پوند فوت است – این اعداد بسیار شبیه به لیریک EV کادیلاک هستند.

شورولت می گوید این باتری می تواند ۳۰ کیلووات ساعت برق ذخیره کند.

برد به دیفرانسیل تعویض سریع تعبیه شده بستگی دارد که می توان آن را برای بهینه سازی خودرو برای شتاب یا برد تعویض کرد. با این حال، شورلت ادعا می کند که اکنون این خودروی برقی دارای برد کافی برای سفرهای آخر هفته است.

اگرچه این خودرو هنوز دارای سیستم تعلیق جلویی است که در سال ۲۰۰۷ نصب شده بود، اماCagnazzi Racing  تغییراتی مانند تعویض تقویت کننده ترمز الکتریکی و پمپ فرمان الکتروهیدرولیک ایجاد کرد.

برخی از فنرها نیز تعویض شده اند، زیرا وزن کمتری در زیر کاپوت و بیشتر در عقب در مقایسه با نمونه قبلی وجود دار. پروژه ایکس  اکنون همان انتخابگر دنده دکمه ای شورولت کوروت ۲۰۲۱ را نیز دارد.

این سومین سال متوالی است که شورلت یک خودروی کلاسیک را به خودروی برقی تبدیل می‌کند.

همانطور که Autoblog اشاره می کند، خودروساز این کار را برای نشان دادن قابلیت های سیستم eCrate Connect و Cruise انجام داد. این یک موتور جعبه الکتریکی و ترکیب باتری است که برای آسان‌تر ساختن پروژه‌هایی که با باتری کار می‌کنند، طراحی شده است.

→ خواندن مطلب قبلی

شراکت سگا با مایکروسافت

خواندن مطلب بعدی ←

آغاز فعالیت جستجوگر اختراعات ایرانی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *