سیستم‌عامل iOS 16 با به روزرسانی در بخش اعلان‌ها و قابلیت‌های جدید پایش سلامت منتشر می‌شود

سیستم‌عامل iOS 16 با اعلان‌های بهبود یافته و ویژگی‌های پایش سلامت عرضه می‌شود

اپل به‌احتمال بسیار زیاد در کنفرانس WWDC  از جدیدترین سیستم‌عامل گوشی‌های آیفون یعنی ۱۶ iOS رونمایی می‌کند و به همین دلیل بازار شایعات در خصوص آن بسیار زیاد است. طبق آخرین گزارش‌ها از سوی منابع مختلف، سیستم‌عامل iOS 16 در بخش اعلان‌ها به‌روزرسانی شده و با قابلیت‌های جدیدی در قسمت‌های مختلفی همچون پایش سلامت منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، مارک گورمن از بلومبرگ مدعی که نسخه جدید سیستم‌عامل گوشی‌های آیفون می‌تواند در برخی از بخش‌ها تغییرات زیادی داشته باشد و به قابلیت‌های جدیدی مجهز شود. بر اساس گفته وی، در این نسخه از iOS بخش اعلان‌ها به‌روزرسانی شده و قابلیت‌های پایش سلامت به آن اضافه می‌شود.

گورمن همچنین مدعی شد که رابط کاربری سیستم‌عامل iOS 16 به طور کامل تغییر نمی‌کند و به همین دلیل نباید انتظار داشت که کلیات آن باز طراحی شود.

گفتنی است که سیستم‌عامل‌های دیگر این شرکت نیز ممکن در برخی از مشخصات به‌روزرسانی‌های جدیدی را دریافت کنند و نسخه‌های جدیدی از آن‌ها منتشر شود. به همین دلیل احتمالاً WatchOs 9 نیز در بخش‌های مختلفی از جمله پایش سلامت به‌روزرسانی‌های جدیدی را دریافت خواهد کرد.

در نهایت کنفرانس WWDC از ۶ ژوئن برابر با ۱۶ خرداد آغاز شده و طی ۴ روز ادامه پیدا می‌کند. اپل در این رویداد از محصولات سخت افزاری و نرم‌افزاری جدید خود رونمایی می‌کند.

→ خواندن مطلب قبلی

درمان کوررنگی با لنزهای تماسی جدید

خواندن مطلب بعدی ←

ایلان ماسک: مقر اصلی توییتر به مرکزی برای بی‌خانمان‌ها تبدیل شود؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *