سریال آخرالزمانی جدید اچ‌بی‌او به‌زودی پخش می‌شود

سریال آخرالزمانی جدید اچ‌بی‌او به‌زودی پخش می‌شود

سریال آخرالزمانی جدید اچ‌بی‌او با درونمایه‌ای از یک بیماری همه‌گیر از ۱۶ دسامبر در دسترس خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، HBO Max  اولین تیزر ویدئو و تصاویر اقتباسی خود از رمان پسا آخرالزمانی امیلی سنت جان ماندل، ایستگاه یازدهم Station Eleven را منتشر کرد.

در این ویدیوی کوتاه، نگاهی اجمالی به جیوان (هیمش پاتل)، کرستن (ماتیلدا لاولر به عنوان نسخه جوان‌تر و مکنزی دیویس به‌عنوان نسخه قدیمی‌تر او) و دیگر شخصیت‌های اصلی داستان خواهید دید، زیرا آنها با یک بیماری همه‌گیر مواجه می‌شوند که بیشتر ویران کرده است.

تیزر تریلر با جیوان و کرستن جوان شروع می‌شود که در حال خرید چرخ دستی‌های غذا از یک سوپرمارکت تقریباً خالی هستند. از آنجا، ما مونتاژی از مناظر تیره و تار، یک چرخ و فلک و یک ساختمان در آتش، یک اجرای تئاتر (که عنصر اصلی داستان است)، یک شخصیت مرموز، مردم وحشت زده و سپس تلاش برای بازسازی آنچه از دست داده اند را می بینیم.

داستان رمان مندل در منطقه دریاچه های بزرگ قبل و بعد از یک بیماری همه گیر خیالی آنفولانزای خوکی که اکثر جمعیت جهان را کشته است، می گذرد.

به گفته  Polygon فیلمبرداری این سریال در ژانویه ۲۰۲۰ در شیکاگو آغاز شد، اما به دلیل همه‌گیری واقعی که هنوز هم ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد، روند تولید باید به میسیساگا درانتاریو منتقل می‌شد و در جولای به پایان می‌رسید.

این سریال ۱۰ قسمتی محدود توسط هیرو مورای (آتلانتا) کارگردانی شد، در حالی که پاتریک سامرویل (ساخته شده برای عشق) نویسنده و مجری برنامه بود.

ایستگاه یازدهم یک مینی سریال علمی تخیلی است که بر اساس رمانی به همین نام در سال ۲۰۱۴ نوشته امیلی سنت جان مندل ساخته شده و قرار است در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۱ از شبکه HBO Max پخش شود.

→ خواندن مطلب قبلی

رقابت برای تصدی‌گری پلتفرم‌ها

خواندن مطلب بعدی ←

مایکروسافت هم وارد متاورس می‌شود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *