سرویس Omniverse Cloud انویدیا برای ساخت آسان‌تر دنیاهای مجازی معرفی شد

سرویس Omniverse Cloud انویدیا برای ساخت آسان‌تر دنیاهای مجازی معرفی شد

انویدیا که بیشتر به عنوان سازنده پردازنده‌های گرافیکی شناخته می‌شود، از سرویس Omniverse Cloud رونمایی کرد تا ساخت دنیاهای مجازی را برای کسب و کارها و افراد آسان‌تر کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از انویدیا نیوز، سرویس Omniverse Cloud این امکان را برای افراد مختلف فراهم می‌کند تا به راحتی بتوانند دنیای مجازی را به شکل سه بعدی طراحی کنند.

کاربران و افراد برای استفاده سرویس Omniverse Cloud مشکل چندانی نخواهند داشت و به راحتی و با مراجعه به فضای ابری مختص به آن می‌توانند دسترسی سریعی را تجربه کنند.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این پلتفرم، شبیه‌سازی و طراحی پروژه‌های صنعتی است که این موضوع می‌تواند برای مشتریانی که کسب و کارهای بزرگی دارند، موثر و مفید باشد.

سرور این پلتفرم Omniverse ovx نام دارد و هشت کارت گرافیک A40 و ۱ ترابایت رم و ۱۶ ترابایت فضای ذخیره سازی ساختار آن را تشکیل می‌دهد. باتوجه به مشخصاتی که در سرور این پلتفرم استفاده شده است، قدرت بسیار بالایی را پردازش داده‌ها فراهم می‌کند.

گفتنی است که این پلتفرم در اواخر سال ۲۰۲۰ به عنوان نسخه آزمایشی معرفی شد و در حال حاضر ۱۵۰ هزار کاربر مستقل از آن استفاده می‌کنند.

→ خواندن مطلب قبلی

کاربران دیگر زمان زیادی را در فیسبوک صرف نمی‌کنند

خواندن مطلب بعدی ←

برنامه استیم برای کروم بوک‌ها منتشر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *