سرویس تلگرام پریمیوم به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

سرویس تلگرام پریمیوم به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

الساندرو پالوزی که یکی از شناخته‌ترین افراد در زمینه مهندسی معکوس است، از را‌ه‌اندازی سرویس تلگرام پریمیوم در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، پالوزی با انتشار دو تصویر و استناد به نوشته آن‌ها، مدعی شد که به زودی باید منتظر انتشار سرویس پریمیوم پیام‌رسان محبوب تلگرام باشیم.

در تصویر منتشر شده، در زیر نسخه استاندارد و هم اکنون در دسترس عبارت ” تلگرام برای همیشه رایگان است. بدون تبلیغات، بدون هزینه اشتراک” نوشته شده است. اما با این حال، تصویری دیگر در کنار عکس اول وجود دارد که در آن عبارت رایگان برای همیشه به چشم نمی‌خورد. در زیر عکس دوم عبارت ” تلگرام فضای ابری نامحدود رایگان برای چت‌ها و رسانه‌ها را ارائه می‌دهد” نوشته شده است.

گفتنی است پالوزی به برخی از قابلیت‌های سرویس تلگرام پریمیوم هم اشاره کرده است که بر همین اساس افراد در سرویس پولی این پیام رسان می‌توانند به استیکرهای و واکنش با ایموجی منحصر به قردی دسترسی داشته باشند. البته زمان انتشار و میزان هزینه‌ای که کاربران باید برای این سرویس پرداخت کنند، مشخص نیست و باید تا زمان انتشار آن منتظر ماند.

→ خواندن مطلب قبلی

شبکه ۶G تا سال ۲۰۳۰ راه‌اندازی خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

ساعت هوشمند امیزفیت تی رکس ۲ (Amazfit T-REX 2) معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *