درازترین خودروی جهان بازطراحی شد

Restored, Now Has A Swimming Pool And Helipad

درازترین خودروی جهان که برای اولین‌بار در سال ۱۹۸۶ توسط فردی آمریکایی در ایالت کالیفرنیا تولید شده بود، بازطراحی شد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از ان‌دی‌تی‌وی، درازترین خودروی جهان از امکانات و قابلیت‌های منحصربه‌فردی بهره می‌برد که از جمله آن‌ها می‌توان به سکوی هلیکوپتر و استخر اشاره کرد.

این سوپر لیموزین که بر اساس رکوردهای گینس ۷۵ نفر را در خود جای می‌دهد، به یخچال، تلفن و چندین دستگاه تلویزیون مجهز شده است.

طولانی‌ترین خودروی جهان با نام رویایی آمریکایی بیش از ۳۰ متر طول دارد، درحالی‌که طول خودروهای معمولی ۳ تا ۴ متر بیشتر نیست.

همان‌طور که اشاره کردیم؛ درازترین سوپر لیموزین جهان برای اولین‌بار در سال ۱۹۸۶ توسط فردی به نام Jay Ohrberg با طول ۱۸ متر به دنیا معرفی شد. این سوپر لیموزین برای حرکت به ۲۶ چرخ و یک جفت موتور V8 مجهز شده بود.

اما با این حال، درازترین خودروی جهان بازطراحی شد و طول آن از ۱۸ متر به بیش از ۳۰ متر افزایش یافت.

بر اساس رکوردهای گینس، خودروی مذکور به‌گونه‌ای طراحی شده است که افراد می‌توانند از هر دو طرف آن برای رانندگی استفاده کنند.

تختخواب بزرگ، استخر، جکوزی، وان حمام، زمین مینی گلف و سکوی هلیکوپتر از جمله امکانات تعبیه شده در درازترین خودروی جهان است.

طبق گفته مهندسانی که در بازسازی این محصول نقش داشتند، رؤیایی آمریکایی می‌تواند تا پنج هزار پوند (بیش از ۲۰۰۰ کیلوگرم) وزن را تحمل کند.

گفتنی است که سازندگان برای بازطراحی این خودرو، ۲۵۰۰۰ دلار را طی سه سال هزینه کرده‌اند.

→ خواندن مطلب قبلی

تمامی گوشی‌های خانواده Redmi K50 با بلوتوث نسخه ۵.۳ روانه بازار می‌شوند

خواندن مطلب بعدی ←

مؤسسه رازی ۴ میلیون دوز دیگر از واکسن کووپارس را تولید کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *