خبر های فوری:

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۲:۲۶

خودران جدید سیتروئن برای سفرهای درون شهری

خودران جدید سیتروئن برای سفرهای درون شهری

سیتروئن خودروی مفهومی جالبی را معرفی کرده است که چندین فناوری حمل و نقل آینده نگر را در یک وسیله نقلیه همه کاره گرد هم آورده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از اکسپرس اند استار، سیتروئن اسکیت یک پلت فرم از خودروهای برقی خودران است که بسته به شغل مورد نظر می توان انواع مختلفی از غلاف ها را بر روی آن نصب کرد و یک نمای باریک در خیابان ها ایجاد می کند تا مزاحمت ها به حداقل برسد.

سیتروئن اسکیت به گونه ای طراحی شده است که تقریباً به طور مداوم کار می کند و خود را در پایگاه های مخصوص شارژ القایی قرار می دهد تا در حرکت باشد.

حداکثر سرعت بسته به نحوه استفاده از آن می تواند به ۲۵ کیلومتر در ساعت (۱۵ مایل در ساعت) یا ۵ کیلومتر در ساعت (۳ مایل در ساعت) محدود شود ، در حالی که سیستم تعلیق هیدرولیکی ضربه ها و تکان ها را برای مسافران نرم می کند.

چرخ هایی که با همکاری Goodyear طراحی شده اند دارای موتورهای الکتریکی کوچک و لاستیک های کروی هستند که قبلاً از شرکت دیده شده است و به سیتروئن اسکیت اجازه می دهد در هر جهتی حرکت کند.

ابعاد این وسیله نقلیه ۲.۶ متر طول ، ۱.۶ متر عرض و ۵۱ سانتی متر ارتفاع است و برای حرکت در خطوط اختصاصی طراحی شده است در حالی که یک سیستم مدیریت ناوگان هوشمند بر حرکت های آن در یک شهر نظارت می کند.

خودران جدید سیتروئن برای سفرهای درون شهری

سیتروئن سه طرح غلاف برای اسکیت معرفی کرده است که هر سه را می توان در ۱۰ ثانیه روی پلت فرم نصب کرد و دو تای آنها با شرکت هتلداری فرانسوی Accor طراحی شده است.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

رباتی که آتش به بالا پرت می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

زلزله مهیب قطعی ۶ ساعته پلتفرم‌های فیسبوک

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین