خبر های فوری:

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۱:۲۱

حضور ۲۰ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در جیتکس ۲۰۲۱

حضور شرکت های دانش بنیان ایران در جینکس 2021

۲۰ شرکت دانش بنیان برگزیده در بخش فیوچر استارز این نمایشگاه که در تاریخ‌های ۲۵ الی ۲۸ مهر ۱۴۰۰ در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برپا می‌شود، شرکت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، نمایشگاه جیتکس فرصتی استثنائی برای آشنایی با جدیدترین فناوری‌ها، ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان مطرح دنیا و جذب سرمایه بین‌المللی را برای استارت‌آپ‌های ایرانی فراهم خواهد کرد.

بخش‌های اصلی نمایشگاه جیتکس شامل هوش مصنوعی – فناوری‌های مدیریت و بهره وری از Big Data – راهکار‌های مرتبط با فضای ابری – شبکه و امنیت سایبری – فناوری‌های مرتبط با بلاکچین – فین تک، راهکار‌های مالی است.

پس از فراخوان اولیه توسط صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های ثبت‌نامی در دوره‌های آموزشی و توانمندسازی که به منظور حضور شایسته ایشان در این نمایشگاه برگزار شد، شرکت کردند.

پس از حضور موفق در این دوره‌های کاربردی، شرکت‌های دانش‌بنیان در جلسات داوری با حضور اساتید برجسته اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور، حضور یافته و شرکت‌های منتخب برای حضور در این رویداد برجسته بین‌المللی، نهایی شدند.

از جمله مهم‌ترین دوره‌های آموزشی برگزار شده می‌توان به «بررسی و بهبود مدل کسب وکار برای ارائه به سرمایه‌گذار»، «نحوه ارائه مالی به سرمایه‌گذاران بین‌المللی»، «آشنایی با سرمایه‌گذاران کشور‌های عربی و فرآیند جذب سرمایه در این کشورها»، «آشنایی با کلیات حقوقی مالکیت فکری و نحوه حفاظت از ایده‌ها»، و «آشنایی با کلیدی‌ترین نکات حقوقی در انعقاد قرارداد با سرمایه‌گذار» اشاره کرد.

صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور آن‌ها در نمایشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار داده است؛ چرا که یکی از اهداف اصلی این نهاد، تسهیل مسیر تجاری‌سازی محصولات و خدمات، توسعه توانمندی‌های مدیریتی و بازاریابی، کمک به شکل‌دهی ارتباطات بین‌المللی و ورود به بازار‌های خارجی با هدف بین‌المللی‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان و ورود آن‌ها به زنجیره ارزش جهانی است.

نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ دبی از ۱۷ تا ۲۱ اکتبر برگزار می‌شود.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

درخواست هواپیمایی برای مسدودسازی درگاه‌های فروش بلیت

خواندن مطلب بعدی ←

عجیب‌ترین اتفاق زندگی مدیرعامل مایکروسافت

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین