توییتر روزانه بیش از یک میلیون اکانت اسپم را حذف می‌کند

توییتر

توییتر در اطلاعیه‌‌ای جدید از حذف روزانه بیش از یک میلیون اکانت اسپم خبر داد. این خبر در حالی اعلام شده است که  خرید توییتر توسط ایلان ماسک به دلیل بات‌ها و کاربران فیک فعلا به سرانجام نرسیده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از رویترز، مدیران توییتر در یک نشست خبری با خبرنگاران اعلام کردند که این شبکه اجتماعی روزانه بیش از یک میلیون حساب کاربری اسپم را حذف می‌کند تا قدمی مثبت در راستای حذف اکانت‌های اسپم بردارد. مشخص نبودن تعداد کاربران فیک و بات‌های توییتر  باعث شده تا خرید توییتر توسط ایلان ماسک به سرانجام نرسد.

این جلسه در حالی برگزار شد که ایلان ماسک تهدید کرده بود که معامله ۴۴ میلیارد دلاری خرید توییتر را متوقف خواهد کرد، مگر این شرکت نشان دهد که حساب‌های اسپم و بات‌های آن کمتر از ۵ درصد است. ماسک قبلا اعلام کرده بود که یکی از بزرگترین اولویت‌های او پس از تصاحب توییتر، کاهش بات‌های اسپم این شبکه اجتماعی است

پس از اعلام این موضوع توسط ایلان ماسک، پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر هم اعلام کرده بود که ان‌ها روزانه بیش از نیم میلیون کاربر فیک را حذف می‌کنند. این شرکت همچنین مدعی است که تعداد کاربران اسپم و بات‌ها کمتر از ۵ درصد تمام کاربران فعال است.

اما با این حال، معامله ماسک و توییتر نهایی نشده است و باید منتظر ماند و دید که ایا خرید توییتر توسط ثروتمندترین فرد جهان به سرانجام خواهد رسید یا خیر.

→ خواندن مطلب قبلی

سوئیسی‌ها یک باتری بزرگ دریایی با امکان تامین برق ۹۰۰ هزار خانه می‌سازند

خواندن مطلب بعدی ←

ایلان ماسک از خرید توییتر انصراف داد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *