خبر های فوری:

دوشنبه, ۳ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۵:۴۴

جدیدترین نظرسنجی ایلان ماسک پس از خرید بخشی از سهام توییتر؛ آیا دکمه ویرایش می‌خواهید؟

جدیدترین نظرسنجی ایلان ماسک پس از خرید بخشی از سهام توییتر؛ آیا دکمه ویرایش می‌خواهید؟

دیروز در لابه‌لای اخبار دنیای فناوری و تکنولوژی خبری منتشر شد که ایلان ماسک در تاریخ ۱۴ مارس ۹.۲ درصد از سهام توییتر را خریداری کرده است. حالا ماسک با پرداخت ۲.۹ میلیارد دلار به‌عنوان بزرگ‌ترین سهام‌دار توییتر شناخته می‌شود. پس از رسانه‌ای شدن این خبر، ماسک نظرسنجی جدیدی در اکانت شخصی خود برگزار کرده و از کاربران پرسیده است که “آیا دکمه ویرایش می‌خواهید؟”

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر پس از توییت شدن این نظرسنجی توسط ماسک از کاربران خواست که با دقت به این نظر سنجی پاسخ دهند. چرا که پیامدهای آن بسیار مهم خواهد بود.

گفتنی است که بسیاری از کاربران بارها از مدیران و بنیان‌گذاران توییتر درخواست داشتند که دکمه ویرایش یا همان ادیت را به توییت‌ها اضافه کند. اما این پلتفرم اجتماعی در مقابل خواسته کاربران مقاومت کرد و طی این سال‌ها هیچوقت دکمه ادیت به توییتر اضافه نشد.

جدیدترین نظرسنجی ایلان ماسک پس از خرید بخشی از سهام توییتر؛ آیا دکمه ویرایش می‌خواهید؟

جک دورسی، یکی از بنیانگذارن و مدیرعامل سابق توییتر در پرسش و پاسخ ویدئویی که در سال ۲۰۲۰ برگزار شد، اظهار داشت که دکمه ادیت هرگز به توییت‌ها اضافه نمی‌شود. وی در این گفتگو تصویری اظهار داشت که این پلتفرم اجتماعی به عنوان یک سرویس پیامک شروع به کار کرد و به همین دلیل پس از ارسال پیامک شما نمی‌توانید آن را ویرایش کنید.

اکانت ماسک یکی از پرمخاطب‌ترین صفحات در توییتر است که حدود ۸۰ میلیون دنبال کننده دارد. از همین رو پس از توییت شدن نظرسنجی ماسک در مورد اضافه‌شدن دکمه ویرایش به توییت‌ها، جامعه آماری بسیار زیادی در آن شرکت کردند که تا به این لحظه حدود ۷۴ درصد موافق اضافه‌شدن این ویژگی به توییت‌ها هستند.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

وزیر ارتباطات: امسال خبرهای خوشی در مورد پرتاب ماهواره‌های ایرانی به فضا خواهیم داشت

خواندن مطلب بعدی ←

بازدید وزیر کشور از مراحل تولید قطار ملی جهاد دانشگاهی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین