خبر های فوری:

سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۱:۱۱

ایلان ماسک: توییتر برای رسیدن به یک میلیارد کاربر باید به وی چت و تیک تاک شبیه‌تر شود

ایلان ماسک: توییتر برای رسیدن به بک میلیارد کاربر باید به وی چت و تیک تاک شبیه‌تر شود

ایلان ماسک اخیراً جلسه‌ای را با کارمندان و مدیران ارشد توییتر برگزار کرده است و در خصوص موارد و چشم‌اندازهای این پلتفرم اجتماعی سخنانی را به میان آورد. وی در بخشی از اظهارت خود تاکید داشت که توییتر برای رسیدن به یک میلیارد کاربر باید بیشتر شبیه وی چت و تیک تاک، دو شبکه اجتماعی محبوب شود.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، در جلسه ماسک با کارمندان توییتر، پرسش‌های متعددی از ثروتمندترین فرد دنیا پرسیده شد که یکی از آن‌ها سؤال درباره افزایش تعامل رسانه مذکور با کاربران بود. ماسک پس از مطرح شدن این پرسش، اظهار داشت که توییتر باید به اندازه کافی سرگرم کننده و جذاب باشد تا میزان تعاملش با کاربران بیشتر شود.

 ایلان ماسک در ادامه به اپلیکیشن چینی وی چت اشاره کرد و تاکید داشت که این پلتفرم، شبکه اجتماعی را با انجام پرداخت‌ها و بازی‌ها ترکیب کرده است. وی همچنین اظهار داشت که هیچ جایگزینی برای وی چت در خارج چین وجود ندارد و اگر بتوان توییتر را بر اساس آن بازسازی کرد، موفقیت بزرگی به دست خواهد آمد.

علاوه بر تحسین وی چت از سوی ثروتمندترین فرد دنیا، ماسک در این جلسه به تمجید از تیک تاک نیز پرداخت. به گفته ایلان ماسک، یکی از عوامل تحسین برانگیز تیک تاک، خسته کننده نبودن آن است که اگر بتوان توییتر را به همان شیوه جذاب کرد، موفقیت‌های بزرگی حاصل خواهد شد.

ایلان ماسک در بخشی دیگر از سخنان خود نسبت به تعداد کاربران فیک توییتر انتقاد کرد و از برخورد سختگیرانه با آن‌ها خبر داد. ماسک همچنین تاکید کرد که می‌خواهد توییتر بیشتر روی اشتراک‌ها پرداخت‌ها تمرکز داشته باشد و کاربران برای دریافت برخی خدمات و ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد نیاز به پرداخت هزینه دارند

در مجموع ایلان ماسک با انجام تغییرات و اقدامات گسترده در صدد است تا توییتر بیش از پیش برای کاربران جذابیت داشته باشد و شرکت را از نظر ملی قانونمندتر کند.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

توییتر نمایش اطلاعات تماس در پروفایل را امکان‌پذیر کرد

خواندن مطلب بعدی ←

روسیه گوگل را ۱۵ میلیون روبل جریمه کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین