مؤسسه رازی ۴ میلیون دوز دیگر از واکسن کووپارس را تولید کرد

مؤسسه رازی 4 میلیون دوز دیگر از واکسن کووپارس را تولید کرد

سخنگوی مؤسسه تحقیقاتی رازی از تولید ۴ میلیون دوز دیگر واکسن کووپارس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، محمدحسین فلاح مهرآبادی، سخنگویی مؤسسه تحقیقاتی رازی در گفتگو با خبرگزاری مهر با بیان اینکه ۴ میلیون دوز دیگر از واکسن کووپارس تولید شده‌است، اظهار داشت که برای تحویل واکسن‌های مذکور تا به حال هیچ قراردادی با وزارت بهداشت به امضاء نرسیده است.

بر اساس گفته‌های مهرآبادی، مؤسسه رازی بیش از ۵ میلیون دوز از واکسن مذکور را تولید و به وزارت بهداشت تحویل داده اما بابت آن هیچ پولی دریافت نکرده است.

سخنگوی مؤسسه رازی، تولید بیشتر واکسن‌های کووپارس را منوط به درخواست وزارت بهداشت دانست و اعلام کرد که رازی می‌تواند مطابق تعهدات، تولید را بیشتر کند.

مهرآبادی در ادامه گفتگوی خود با بیان اینکه ۴ میلیون دوز دیگر از واکسن کووپارس تولید شده است، اظهار داشت که برای تحویل آن‌ها هیچ قراردادی منعقد نشده است.

وی در انتهای صحبت‌های خود با اشاره به اینکه تاریخ انقضاء واکسن‌ها یکسال پس از تولید هستند، تاکید داشت که قبل از پایان تاریخ انقضای آن‌ها باید قرارداد منعقد شده تا برای تزریق آماده شوند.

شایان‌ذکر، مؤسسه تحقیقاتی رازی به‌تازگی توانسته مجوز کارآزمایی بالینی واکسن کووپارس را برای رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال دریافت کند.

→ خواندن مطلب قبلی

درازترین خودروی جهان بازطراحی شد

خواندن مطلب بعدی ←

وزیر ارتباطات: مشکلی برای افزایش پهنای باند نداریم

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *