اپلیکیشن جداگانه IGTV اینستاگرام متوقف می‌شود

اپلیکیشن جداگانه IGTV اینستاگرام متوقف می‌شود

اینستاگرام که به تازگی قابلیت جدیدی تحت عنوان لایک خصوصی استوری را به شبکه اجتماعی خود اضافه کرده است، در جدیدترین اقدام خود قصد دارد اپلیکیشن جداگانه IGTV را متوقف کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از وبلاگ اینستاگرام، این پلتفرم اجتماعی به پشتیبانی از اپلیکیشن جداگانه IGTV که برای ساده‌تر کردن جستجو ویدئوها توسعه یافته بود، پایان خواهد داد. البته ویدئوهایی که در برنامه اصلی نمایش داده می‌شوند، همچنان قابلیت نمایش تمام صفحه و ضربه زدن برای بی صدا کردن را دارند.

طبق گفته‌های اینستاگرام، این شرکت در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است تا با وسیله آن ویدئوهای مختلف را به اشتراک گذاشت.

این شبکه اجتماعی که به عنوان یکی از برندهای متا شناخته می‌شود، قصد دارد تا اواخر سال جاری میلادی امکان نمایش تبلیغات را به ویدئوهای کوتاه یا همان ریلز (Reels) اضافه کند تا تولیدکنندگان محتوا به کسب درآمد بپردازند.

شایان ذکر، اینستاگرام اپلیکیشن جداگانه IGTV را در سال ۲۰۱۸ معرفی کرد تا با پخش فیلم و محتواهای طولانی، به عنوان رقیبی جدی یوتیوب را به چالش بکشد. خیلی طول نکشید که کاربران بسیاری از IGTV استقبال کردند و تعداد ویدئوهایی که در این قالب نمایش داده می‌شد، افزایش یافت.

اما با همه این تفاسیر، اینستاگرام قصد دارد اپلیکیشن جداگانه IGTV را متوقف کرده و با سرمایه‌گذاری در بخش‌های دیگر، قابلیت‌هایی جدیدتری از پخش ویدئوها را برای کاربران فراهم کند.

→ خواندن مطلب قبلی

گزارش درآمدزایی بازار گوشی‌ های موبایل در سال ۲۰۲۱ منتشر شد

خواندن مطلب بعدی ←

آنر از هندزفری ایربادز ۳ پرو رونمایی کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *