تمایل آمریکایی‌ها برای دریافت حقوق با رمزارز

لایحه زیرساخت 1.2 تریلیون دلاری آمریکا پیش روی بایدن

نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که بیشتر افراد شاغل در آمریکا تمایل دارند حقوق خود را با بیت کوین و ارزهای دیجیتال دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از کریپتو اسلیت، مؤسسه تحقیقاتی اسکای‌ نوا (Skynova) با بیش از هزار متخصص شاغل در آمریکا، شامل ۷۹۷ کارمند و ۲۰۵ مدیر صحبت کرده است تا نظر آنها را درباره دریافت حقوق با ارزهای دیجیتال بررسی کند.

براین اساس افراد مورد بررسی تمایل خود به دریافت حقوق با ارزهای دیجیتال اعلام کرده‌اند.

۶۵ درصد کارکنان پاسخ داده‌اند که حداقل تا حدودی مایل هستند حقوق خود را با ارز دیجیتال دریافت کنند.

در این میان بیش از ۲۸ درصد علاقه بیشتری به این روش نشان داده‌اند.

جمعیت‌شناسی کارکنان مسئله مهمی است، چراکه این نظرسنجی نشان می‌دهد ۶۳ درصد از متولدین بین‌ سال‌های ۱۹۸۰ تا ۲۰۰۰ میلادی، دریافت ارز دیجیتال را به‌عنوان یک امتیاز در نظر می‌گیرند. کمتر از ۱۰ درصد هم گفته‌اند که پرداخت حقوق با ارزهای دیجیتال ایده بسیار بدی است.

زمانی که از این افراد پرسیده شد ترجیح می‌دهند حقوق خود را با کدام ارز دیجیتال دریافت کنند، اکثر کارکنان آمریکایی، ۷۴.۳ درصد، از بیت کوین نام بردند. اتریوم و دوج کوین هم در رتبه‌های بعدی هستند.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که تفکر رایج درباره مزایای پرداخت حقوق با ارزهای دیجیتال این است که آنها آینده سیستم پولی هستند. پتانسیل کسب سود و تنوع منابع درآمدی هم از دیگر مزایایی است که شرکت‌کنندگان این نظرسنجی به آنها اشاره کرده‌اند.

→ خواندن مطلب قبلی

تحقیق روی ماسک خودکار برای تسهیل تنفس

خواندن مطلب بعدی ←

تاسیس شورای فناوری و تجارت آمریکا و اتحادیه اروپا

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *