خبر های فوری:

دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۱۱:۰۶

امکان تغییر زبان درون برنامه‌ای واتس‌اپ در نسخه بتا فراهم شد

امکان تغییر زبان درون برنامه‌ای واتس‌اپ در نسخه بتا فراهم شد

واتس‌اپ یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌ها است و کاربران بسیار زیادی از سراسر دنیا دارد. افرادی که از این پیام‌رسان استفاده می‌کنند، دارای لهجه و گویش‌های متفاوتی هستند. از همین رو واتس‌اپ قابلیت جدیدی در نسخه بتا ارائه داده است که افراد به‌وسیله آن می‌توانند زبان موردنظر را بر اساس گویش خود تنظیم کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از اندروید پلیس، کاربران در نسخه بتای واتس‌اپ می‌توانند زبان برنامه را از درون خود برنامه تغییر دهند. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران بدون نیاز به تغییر دادن زبان گوشی، به‌راحتی زبان موردنظر خود را برای واتس‌اپ انتخاب کنند.

این قابلیت در نسخه ۲.۲۲.۱۰.۲ به‌صورت گسترده عرضه شده است و کاربرانی که از همین نسخه واتس‌اپ استفاده می‌کنند، می‌توانند با ورود بخش APP language زبان درون برنامه‌ای را تغییر دهند.

البته واتس‌اپ اولین اپلیکیشنی نیست که از تغییر زبان درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کنند، پیش از این نیز گوگل‌مپ به ویژگی تغییر زبان درون برنامه‌ای مجهز شده بود.

گفتنی است واتس‌اپ اخیراً بر روی قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید کار می‌کند تا با اضافه شدن امکانات بیشتر از رقابت با رقبای خود جای نماند.

در همین راستا قابلیت Communities (انجمن‌) به‌تازگی به این پیام‌رسان اضافه شده است که کاربران به‌وسیله آن می‌توانند گروه‌های مشابه را به یکدیگر ارتباط دهند.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

ماوس عمودی لاجیتک لیفت معرفی شد

خواندن مطلب بعدی ←

فروش گوشی‌های هوشمند در سه‌ماهه اول سال کاهشی ۱۱ درصدی داشته است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین