خبر های فوری:

سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۱۰:۱۰

اظهارنظر جنجالی ایلان ماسک: خانه ندارم و در خانه دوستان می‌خوابم

اظهارنظر جنجالی ایلان ماسک: خانه ندارم و در خانه دوستان می‌خوابم

مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس که به‌تازگی با ارائه پیشنهاد ۴۳ میلیارد دلاری به دنبال خرید کامل توییتر است، در اظهارنظری جنجالی مدعی شد که خانه ندارد و در منزل دوستان خود می‌خوابد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از سی‌بی‌اس نیوز، بی‌خانمان شدن ایلان ماسک جدیدترین خبر در خصوص ثروتمندترین فرد دنیا که اخیرا از سوی وی مطرح شده است. ماسک در اظهارنظری جنجالی مدعی شد که برای خوابیدن از اتاق‌های اضافی منزل دوستان و آشنایان استفاده می‌کند

بر اساس گزارش منابع مختلف، ایلان ماسک ثروتمندترین فرد بر روی کره خاکی است که حدودا ۲۷۰ میلیارد دلار سرمایه دارد.

وی در مصاحبه اخیر خود با کریس اندرسون از TED چنین اظهارنظر تعجب‌برانگیز و جنجالی را بیان کرد. به گفته ماسک، او اگر برای انجام امور مهندسی تسلا به خلیج سانفرانسیسکو سفر کند، برای استراحت و خواب به اتاق‌خواب خانه دوستان خود می‌رود.

این موضوع حتی توسط برخی از اطرافیان ماسک نیز تأیید شده است. از همین رو مادر دو تن از فرزندان ماسک در مصاحبه‌ای اعلام کرد که در خانه‌ای بسیار ناامن و ۴۰ هزار دلاری زندگی می‌کنند. همسر سابق ماسک اظهار داشت که خانه آن‌ها هیچ امنیتی ندارد و هشت روز متوالی است که فقط کره بادام‌زمینی می‌خورند.

ماسک در طول مصاحبه خود بارها تاکید کرد که در خانه دوستان و اتاق‌خواب آن‌ها زندگی می‌کند. به گفته مدیرعامل تسلا، اگر میلیاردها دلار برای مصرف شخصی هزینه کند، برای وی مشکل‌ساز خواهد بود.

ماسک ادامه داد

اینطور نیست که مصارف شخصی من زیاد باشد. اما اگر از هواپیما استفاده نکنم، ساعات کمتری برای پرداختن به کار دارم

ادعا بی خانمان بودن ماسک در حالی از سوی وی مطرح شده است که برخی از گزارش‌ها حاکی از آن که وی در یک خانه مجلل و گران‌قیمت زندگی می‌کند.

در نهایت اینطور به نظر می‌رسد که بی خانمانی ماسک نوعی بازی رسانه‌ای است که توسط خود وی مطرح شده است.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

اپل بر روی طراحی هوم‌پاد یکپارچه با اپل TV و دوربین فیس تایم کار می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

مالک یاهو هم به دنبال خرید توییتر است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین