خبر های فوری:

سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۰:۵۵

رئیس کمیسیون مشترک: بررسی و پیگیری طرح صیانت قابل ارجاع به خارج از مجلس نیست

رئیس کمیسیون مشترک: بررسی و پیگیری طرح صیانت به خارج از مجلس قابل ارجاع نیست

رضا تقی‌پور، رئیس کمیسیون مشترک با بیان اینکه از نامه رئیس مجلس به دبیر شورای عالی فضای مجازی اطلاعی ندارد، اظهار داشت که طرح صیانت به‌غیر از مجلس به هیچ نهاد دیگری قابل ارجاع نیست.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، تقی‌پور در گفتگوی خود با مهر تاکید داشت که متن نامه مجلس به شورای عالی فضای مجازی را مشاهده نکرده است و به همین دلیل در خصوص آن هیچ اظهار نظری ندارد.

وی در بخشی دیگر از گفتگو خود اظهار داشت که طرح صیانت به نهادی خارج از مجلس حتی برای بررسی و اظهار کارشناسی قابل ارجاع نیست.

به گفته رئیس کمیسیون مشترک، ارجاع طرحی که در مجلس پیگیری می‌شود، بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس به نهادهای دیگر موضوعیت قانونی ندارد.

تقی‌پور همچنین تاکید داشت که می‌توان از افراد و نهادهای مختلف دعوت به عمل آورد که با حضور در جلسات کمیسیون به بیان نظرات خود بپردازند. در همین راستا از نهادهای مختلف دعوت خواهیم کرد تا نظرات خود در خصوص این طرح را اعلام کنند.

وی با بیان اینکه مفهوم و سیاست‌های کلان طرح مذکور در آخرین جلسه شورایی عالی فضایی در اسفند ۱۴۰۰ بررسی شد، اظهار داشت که با موافقت اعضاء مقرر شد که طرح مذکور در مجلس شورای اسلامی بررسی شود.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

قابلیت ویرایش توییتر تاریخچه اصلاحات توییت را نشان می‌دهد

خواندن مطلب بعدی ←

رئیس رگولاتوری: بسته‌های اینترنت ارزان‌قیمت حذف شده، بسته‌های غیرقانونی بودند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین