خبر های فوری:

دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۱۱:۱۱

برترین برنامه‌های فروشگاه مایکروسافت در سال ۲۰۲۲ معرفی شدند

برترین برنامه‌های فروشگاه مایکروسافت در سال 2022 معرفی شدند

کمپانی مایکروسافت با برگزاری یک نظرسنجی در بین کاربران ویندوز ۱۰ و ۱۱، برترین برنامه‌های فروشگاه خود را در دسته‌بندی‌های مختلف معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از بلاگ ویندوز، نظرسنجی برترین برنامه‌های فروشگاه مایکروسافت در اوایل ماه جاری برگزار شد و مهم‌ترین اپلکیشن‌های دسته‌های کاربردی (Utility)، مدیریت فایل (File Manager) و پلتفرم‌های متن باز (Open Platform)  انتخاب شدند.

اپلیکیشن‌های Sharex و OoKla Speedtest از نظر کاربران فروشگاه مایکروسافت به‌عنوان به برترین‌های دسته کاربردی انتخاب شدند. نرم‌افزارهای دسته کاربردی از جمله پراستفاده‌ترین نرم‌افزارهای فروشگاه مایکروسافت هستند که کاربران زیادی برای خودکارسازی وظایف، عیب‌یابی مشکلات، مانیتورینگ درایوها و … از آن استفاده می‌کنند.

همچنین اپلیکیشن‌های Torrex Lite و Fluent Screen Recorder نیز توانستند جایگاه دوم بهترین برنامه‌های دسته‌بندی کاربردی را به خود اختصاص دهند.

برنامه‌های دسته‌بندی مدیریت فایل هم این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که فایل و اطلاعات خود را بر روی سیستم‌عامل ویندوز مدیریت کنند. طبق نظر کاربران، اپلیکیشن‌های File و Rufus بهترین اپلیکیشن‌های‌ این دسته هستند. گفتنی است کاربران پس از دو برنامه مذکور از برنامه‌های ۸Zip و One Commander استقبال کردند.

کاربران در دسته پلتفرم‌های باز به برنامه‌های EarTrumpet، Auto Dark Mode و ModernFlyouts رای دادند تا عنوان برترین برنامه‌های در دسته پلتفرم‌های باز مایکروسافت سال ۲۰۲۲ به آن‌ها اختصاص پیدا کند. کاربران به کمک برنامه‌های مذکور می‌توانند محیط ویندوز که پلتفرمی متن‌باز است را سفارشی‌سازی کرده و برای دسترسی آسان‌تر برخی از قابلیت‌ها را تغییر دهند.

گفتنی است که Lively Wallpaper و TranslucentTB در رده دوم بهترین برنامه‌های دسته‌بندی پلتفرم باز ویندوز قرار گرفتند.

در نهایت، ویراستاران این غول دنیای فناوری، اپلیکیشن‌های همچون تلگرام، Talk for ME، DrawboardPDF را به‌عنوان نرم‌افزارهای برتر از نگاه خود انتخاب کردند.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

سازمان جهانی بهداشت: بیماری آبله میمون برای سلامت عمومی خطر زیادی ندارد

خواندن مطلب بعدی ←

رئیس کل بانک مرکزی: رمز ریال در شهریور ماه متولد خواهد شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین