خبر های فوری:

سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۱۰:۵۶

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت پاسخ به استوری از طریق ترسیم شکل (نقاشی) است

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت پاسخ به استوری از طریق ترسیم شکل (نقاشی) است

شبکه محبوب و پرطرفدار اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی است که کاربران بر اساس آن می‌توانند به وسیله ترسیم شکل (نقاشی) به استوری افراد پاسخ دهند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، الساندرو پالوزی، مهندس معکوس شناخته شده توییتر با انتشار تصویری مدعی شد که اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی است که کاربران با استفاده از ترسیم شکل یا نقاشی می‌توانند به استوری دوستان خود پاسخ دهند. در این قابلیت افراد در کنار پاسخ به صورت گیف یا ایموجی، می‌توانند نظرات خود را به‌وسیله ترسیم شکل یا همان نقاشی در خصوص استوری موردنظر بیان کنند.

طبق این قابلیت، افراد می‌توانند متن یا نقاشی دلخواه خود را برای فرد صاحب استوری ارسال کنند. البته طبق تصویر فاش شده از پالوزی، افراد همچنان می‌توانند به‌وسیله گیف یا ایموجی نیز به استوری کاربران پاسخ دهند.

پالوزی یکی از معروف‌ترین افراد در خصوص فاش کردن قابلیت‌‌های جدید اپلکیشن‌ها پیش از معارفه است. وی به غیر از موارد ذکر شده فوق، اطلاعات دیگری در مورد این ویژگی از جمله زمان انتشار آن بیان نکرده است. اما با این حال، می‌توان انتظار داشت که شرکت متا، آن را در دسترس کاربران اندروید و iOS خود قرار دهد.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

ابتلای شدید به کرونا مغز را ۲۰ سال پیر‌تر می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

دو کروم بوک سازمانی HP با جدیدترین پردازنده‌های AMD و اینتل معرفی شدند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین