خبر های فوری:

سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۹:۴۴

دونالد ترامپ: ایلان ماسک توییتر را با این قیمت مسخره نمی‌خرد

دونالد ترامپ: ایلان ماسک توییتر را با این قیمت مسخره نمی‌خرد

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق و جنجالی ایالات متحده آمریکا در اظهارنظر جدیدی مدعی شد که ایلان ماسک توییتر را با قیمت ۴۳ میلیارد دلار نخواهد خرید.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از نیویورک پست، ترامپ با بیان اینکه ایلان ماسک توییتر را با این مبلغ مسخره خریداری نخواهد کرد، اظهار داشت که با توجه به تعداد بالای کاربران جعلی و فیک شبکه اجتماعی مذکور، بعید می‌داند این معامله به سرانجام برسد. رئیس‌جمهور سابق آمریکا این مطالب را در شبکه اجتماعی Truth Social که متعلق به خودش است، بیان کرد.

به گفته دونالد ترامپ، اگر ماسک بخواهد اکانت‌های فیک و جعلی را از توییتر حذف کند، کاربران واقعی این شبکه اجتماعی به شکل محسوسی کاهش پیدا می‌کند.

وی در پایان مدعی شد که شبکه اجتماعی Truth Social بهتر از توییتر و از زمان انتشار با استقبال شدید کاربران مواجه شده است. پلتفرم  Truth Social که به آن شبکه اجتماعی ترامپ نیز گفته می‌شود، پس از بسته شدن صفحه رسمی دونالد ترامپ در توییتر، از ۲۱ فوریه سال جاری آغاز به کار کرد.

در نهایت، اظهارات ترامپ در حالی منتشر می‌شود که ایلان ماسک اعلام کرد معامله توییتر تا زمان مشخص شدن تعداد واقعی کاربران فیک و جعلی توییتر متوقف خواهد شد.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

رویداد مهم فضایی؛ گیاه در خاک ماه رشد کرد

خواندن مطلب بعدی ←

اپل در حال آزمایش آیفون با پورت تایپ سی (USB-C) است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین