آنر از هندزفری ایربادز ۳ پرو رونمایی کرد

آنر از هندزفری ایربادز 3 پرو رونمایی کرد

آنر که قبلا به عنوان یکی از زیربرندهای هواوی شناخته می‌شد، در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۲ از ایربادز ۳ پرو (earbuds 3 Pro) رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از گیزمو چاینا، هندزفری جدید آنر می‌تواند میزان دمای بدن افراد را اندازه‌گیری کند. به بیانی دیگر، این محصول در کنار قابلیت‌ها‌ی منحصر به فرد خود به فناوری پایش دمای بدن هم مجهز است.

به گفته آنر، ایربادز ۳ پرو اولین محصول از دسته هدفون و هندزفری‌ها که به قابلیت پایش دما مجهز شده است. کاربران برای فعال کردن قابلیت پایش دما، فقط کافیست سه بار بر روی هندزفری ضربه بزنند.

آنر شاید اولین برندی باشد که از این ویژگی رونمایی کرده است، اما به احتمال بسیار زیاد سایر سازندگان هم این قابلیت را به محصولات خود اضافه کنند. طبق گفته منابع رسمی، اپل در نظر دارد تا ایر پادزهای خود را به فناوری پایش دمای بدن مجهز کند.

همانطور که گفتیم، این محصول علاوه بر پایش دمای بدن از قابلیت‌های دیگری نیز پشتیبانی خواهد کرد. اولین قابلیت این محصول، پشتیبانی از حذف نویز فعال یا همان ANC که باتوجه به شرایط محیط قابل تنظیم است.

آنر برای این محصول از درایورهای ۱۱ میلی‌متری دینامیک استفاده کرده است تا کاربر به خوبی جزئیات و بیس صداها را بشنود.

بنا به گفته سازنده ایربادز ۳ پرو، کاربران با یکبار شارژ این محصول تا ۲۴ ساعت می‌توانند از آن استفاده کنند. البته این تنها قابلیت شارژ جدیدترین هندزفری آنر نیست، چرا که افراد با پنج دقیقه شارژ می توانند تا دوساعت از آن استفاده کنند.

در نهایت، قیمت ایربادز ۳ پرو ۱۹۹ دلار است و در آینده نزدیک روانه بازار خواهد شد.

→ خواندن مطلب قبلی

اپلیکیشن جداگانه IGTV اینستاگرام متوقف می‌شود

خواندن مطلب بعدی ←

لنوو از مانیتور قابل حمل ThinkVision M14d رونمایی کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *