ایرانسل به عنوان اپراتور برتر ام تی ان (MTN) انتخاب شد

ایرانسل به عنوان اپراتور برتر ام تی ان (MTN) انتخاب شد

ایرانسل پس از بدست آوردن دو جایزه از ام تی ان، به عنوان اپراتور برتر این گروه ارتباطی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، MTN Irancell در گردهمایی سالانه گروه ارتباطی ام تی ان، در دو بخش مختلف توانست دو جایزه این گروه ارتباطی را به خود اختصاص دهد و به عنوان اپراتور برتر انتخاب شود. ایرانسل این جوائز را در بخش‌های زیرساخت‌های ارتباطی و مدیریت ریسک بدست آورد.

رهبران گروه MTN که CLG نامیده می‌شوند، هر ساله و در ابتدایی سال میلادی گردهمایی را برگزار می‌کند که در حین این مراسم، شرکت‌های زیر مجموعه این گروه ارتباطی ارزیابی شده و از بهترین آن‌ها تقدیر می‌شود.

البته این مراسم پس از همه‌گیری ویروس کرونا دیگر به صورت فیزیکی برگزار نمی‌شود و رویداد امسال به شکل آنلاین و مجازی در ۱۴ بهمن برگزار شد.

گروه ایرانسل پیش‌تر و در سال ۲۰۱۹ نیز توانسته بود که جایزه اصلی این گردهمایی را به خود اختصاص دهد. همچنین این شرکت در شهریور ماه سال جاری موفق به کسب جایزه نوآوری MTN شد.

گروه ام تی ان (MTN Group) که یکی از برترین شرکت‌های ارتباطی جهان است، از دیدگاه مجله فوربز (Forbes) به عنوان دومین کارفرما برتر جهان در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.

امروزه گروه ارتباطی MTN در ۲۰ کشور آفریقایی و خاورمیانه فعالیت دارد و خدمات متنوعی را به کشورها ارائه می‌کند. شایان ذکر است، ۴۹ درصد از سهم ایرانسل هم متعلق به این گروه است.

→ خواندن مطلب قبلی

افشای رندرهای گوشی وان پلاس ۱۰ اولترا

خواندن مطلب بعدی ←

افتتاح سیستم سورتینگ هوشمند پستی کشور

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *