اولتیماموم ادوبی به کارمندانش برای زدن واکسن

اولتیماموم ادوبی به کارمندانش برای زدن واکسن

ادوبی به همه کارمندانش در ایالات متحده تا ۸ دسامبر فرصت می دهد تا واکسن کووید ۱۹ را دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، شرکت‌های فناوری روز به روز بیشتر دستورات واکسن کووید ۱۹ را برای پیروی از دستورالعمل‌های دولت صادر می‌کنند.

ادوبی یکی از جدیدترین شرکت هایی است که همه کارمندانش در ایالات متحده را ملزم به تزریق واکسن می کند.

بر اساس گزارش  سی ان بی سی، این شرکت در ایمیلی به کارمندانش گفته است که اگر نمی خواهند به مرخصی بدون حقوق بپردازند، باید تا ۸ دسامبر واکسینه شوند.

در نامه ای که توسط این نشریه مشاهده شد، این شرکت توضیح داد که به پرسنل خود تا ۸ دسامبر مهلت می دهد تا از دستور اجرایی دولت بایدن پیروی کنند.

رئیس جمهور پیش از این به تمام پیمانکاران فدرال تا هشتم دسامبر مهلت داده بود که همه کارکنان خود را ملزم به واکسینه شدن در برابر  ویروس کووید ۱۹ کنند.

ادوبی تجارت زیادی با دولت ایالات متحده انجام می دهد. در اوایل سال جاری، این شرکت با سازمان‌های دولتی در تمام ۵۰ ایالت همکاری کرد تا به آنها کمک کند خدمات خود را با Adobe Experience Cloud و Adobe Document Cloud مدرن کنند. حتی برنامه واکنش سریع دولت را در طول همه گیری راه اندازی کرد تا اطمینان حاصل شود که مردم می توانند به راحتی به خدمات دولتی مانند وب سایت های برنامه ریزی واکسن دسترسی داشته باشند.

ادوبی تجارت زیادی با دولت ایالات متحده انجام می دهد

گلوریا چن، مدیر ارشد مردمی ادوبی، در ای میلی نوشت که ۹۳.۵ درصد از کارمندان ایالات متحده که به یک نظرسنجی داخلی پاسخ دادند، قبلاً به طور کامل واکسینه شده بودند یا در حال انجام هر دو واکسن بودند.

علیرغم دستور، این شرکت معافیت های شرعی و پزشکی را در نظر خواهد گرفت. حرکت این شرکت بازتاب بسیاری از اقدامات دیگر در صنعت است.

گوگل از ماه جولای شروع به واکسیناسیون همه کارکنان خود علیه ویروس کرد. در همین حال ، اپل هنوز مجوز صادر نکرده است ، اما از ۱ نوامبر کارکنان واکسینه نشده را مجبور می کند تا آزمایش سریع روزانه را انجام دهند.

→ خواندن مطلب قبلی

الگوریتم توییتر حامی محافظه‌کاران است

خواندن مطلب بعدی ←

حضور خردسالان استرالیایی در شبکه‌های اجتماعی منوط به رضایت والدین

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *