توییتر دکمه ویرایش را به توییت‌ها اضافه می‌کند

توییتر دکمه ویرایش را به توییت‌ها اضافه می‌کند

توییتر در صفحه شخصی خود از اضافه شدن دکمه ویرایش به توییت‌ها خبر داد. این پلتفرم اجتماعی با بیان اینکه از سال‌ها قبل در حال کار بر روی این ویژگی است، اظهار داشت که دکمه ویرایش توییت‌ها در ابتدا برای کاربران با تیک آبی فعال می‌شود

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، توییتر اطلاعات و جزئیات چندانی در رابطه با اضافه شدن دکمه ویرایش به توییت‌ها منتشر نکرده است و تنها اعلام کرده است که این قابلیت برای اولین بار و به‌صورت آزمایشی برای کاربرانی که تیک آبی دارند، فعال می‌شود.

توییتر همچنین تاکید کرد که این ایده را از یک نظرسنجی دریافت نکرده است. گفتنی است ایلان ماسک که پس فاش شدن خرید ۹.۲ درصد از سهام توییتر، نظرسنجی برای کاربران خود برگزار کرد و از آن‌ها پرسید که آیا دکمه ویرایش می‌خواهید؟

سالیوان مدیر محصولات توییتر در طی روزهای اخیر به خبرگزاری‌ها اعلام کرد که اضافه شدن دکمه ویرایش به توییت‌ها سال‌هاست که بیشترین درخواست را از سوی کاربران داشته است. به همین دلیل، توییتر از سال گذشته میلادی به دنبالی راهی است تا این قابلیت را به‌صورت امن پیاده‌سازی کند.

وی همچنین تاکید کرد که قابلیت ویرایش بدون محدودیت‌های زمانی، کنترل و شفافیت پیرامون تغییرات محتوایی می‌تواند به شکل نادرستی مورد سوءاستفاده قرار بگیرد.

اضافه شدن ویژگی مذکور به توییت‌ها می‌تواند تغییر بزرگی برای این شرکت به‌حساب آید، چرا که مدیران اجرایی این شبکه اجتماعی پیش‌تر تاکید کرده بودن که دکمه ادیت به توییتر اضافه نخواهد شد.

→ خواندن مطلب قبلی

جنرال موتورز و هوندا با همکاری هم خودروهای برقی مقرون به صرفه تولید خواهند کرد

خواندن مطلب بعدی ←

اپل تاریخ برگزاری کنفرانس WWDC 2022 را اعلام کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *