خبر های فوری:

پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ساعت ۶:۲۹

ایموجی‌ها به Google Docs اضافه می‌شوند

ایموجی‌ها به Google Docs اضافه می‌شوند

گوگل اخیراً اعلام کرد که ایموجی‌ها را به سرویس Google Docs اضافه خواهد کرد. از همین رو کاربران به‌جای نوشتن یک کامنت می‌توانند به‌وسیله یک شکلک نظر خود در رابطه‌ با بخشی از متن را بیان کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، گوگل در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که آخرین نسخه سرویس Google Docs از تمامی ایموجی‌ها پشتیبانی خواهد کرد. این شرکت پس از اعلام خبر اضافه شدن ایموجی‌ها به سرویس مذکور، گیفی را منتشر کرد که در آن نحوه استفاده از این ویژگی آموزش داده شده است.

کاربران از این پس می‌توانند در کنار افزودن نظر و پیشنهاد ویرایش‌، نظر خود را با یک ایموجی بیان کنند. گوگل همچنین امکان جستجو ایموجی‌های مختلف را فراهم کرده است.

شایان ذکر، استفاده از ایموجی‌ها اخیراً به یکی از اصلی‌ترین روش‌ها برای پاسخ به پیام‌ها، نظرات و محتواهای مختلف تبدیل شده است.

گوگل همچنین اعلام کرد که به‌غیر از ویژگی مذکور، قابلیت‌های دیگری را نیز به Docs اضافه خواهد کرد که از جمله آن‌ها می‌توان به طرح‌بندی‌های جدید، پیش‌نویس یکپارچه ایمیل‌ها و پشتیبانی از نشانه‌گذاری‌ها اشاره کرد.

این قابلیت به‌صورت پیش‌فرض روشن است و کاربران نمی‌توانند آن را غیرفعال کنند. در نهایت، افراد از ۲۰ آپریل می‌توانند از ایموجی‌ها در Google Docs استفاده کنند. گفتنی است یکی دیگر از سرویس‌های وابسته به گوگل یعنی یوتیوب هم اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک از ایموجی‌ها پشتیبانی خواهند کرد.

نویسنده صنایع مدرن

→ خواندن مطلب قبلی

توییتر بیش از ۳۰۰ حساب کاربری وابسته به دولت روسیه را محدود کرد

خواندن مطلب بعدی ←

پرینتر سه‌ بعدی انکر با بهره‌مندی از سرعت فوق‌العاده بالا معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین