اپل آپدیت iOS 15.5 را منتشر کرد

اپل آپدیت iOS15.5 را منتشر کرد

اپل که در آستانه معرفی سیستم‌عامل iOS 16 قرار دارد، آپدیت iOS 15.5 را منتشر کرد. در این بروزرسانی، تغییرات قابل‌توجه و چشمگیری به چشم نمی‌خورد و فقط برخی از باگ نسخه‌های قبلی بهبود پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، در نسخه جدید سیستم‌عامل گوشی‌های آیفون دو گزینه به اپلیکیشن کیف پول (Wallet) اضافه شده است که کاربران Apple cash با آن می‌توانند به‌سرعت فرایند نقل و انتقال پول را انجام دهند. همچنین نرم‌افزار Apple podcasts، سرویس اختصاصی پادکست اپل هم با تغییراتی همراه بوده و تنظیمات جدیدی به آن اضافه شده است. به‌عنوان‌ مثال کاربران با استفاده از این تنظیمات می‌توانند پادکست‌های ذخیره شده برروی دستگاه را محدود کنند.

به گفته اپل، در آپدیت iOS 15.5 برخی از باگ‌ها بهبود پیدا کرده و بروزرسانی جدید ممکن است بر روی برخی از دستگاه‌ها یا در تعدادی از مناطق مختلف در دسترس نباشد.

اپل به همراه معرفی جدیدترین آپدیت سیستم‌عامل گوشی‌های آیفون، به‌روزرسانی جدید سیستم‌عامل macOS را نیز منتشر کرد و آن را به Monterey 12.4 ارتقا داد. کیفیت پایین وب‌کم مانیتور Studio Display از جمله مشکلاتی بود که در نسخه قبلی سیستم‌عامل macOS وجود داشت که اپل در بروزرسانی جدید آن را بهبود داده است. به‌لطف به‌روزرسانی جدید، نویز دیده‌شده در تصاویر کم شده و کنتراست بهبود پیدا کرده و تصاویر با دقت رنگ بیشتری به‌نمایش درمی‌آیند.

گفتنی است که اپل در حالی از آپدیت iOS 15.5 را منتشر کرده است که کمتر از یک ماه تا برگزاری کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل باقی‌مانده است و بر اساس گزارش‌ها اپل در حین مراسم مذکور از سیستم‌عامل iOS 16 رونمایی خواهد کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

گوگل در رویداد I/O 2022 از چه محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری رونمایی کرد

خواندن مطلب بعدی ←

ایلان ماسک؛ امکان خرید توییتر با قیمت پایین‌تر وجود دارد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *